Sohbet ve Makaleler

Vatan Sevgisi İmandandır

Çalma kimsenin kapısını çalarlar kapını! Rus gâvuru İran haini ile Suriye’de ne işi var. Sizin göreviniz zalim ve katillerin yanında yer alıp Müslüman kardeşlerimizi öldürmek midir?

Rus gâvurunun görevi bu olabilir. Çünkü küfür tek millettir. Sözde Müslüman olan İranlı sarıklılar, o sarık gözünüze girsin. Zalime destek verende zalim değil midir? Ey yerli Rus hayranları sizde bunların yanında yer alıyorsunuz. Bizim yemlerimizi yiyip onların folunda yumurtluyorsunuz. Yuh olsun sizin ervahınıza! Sizin kimliğiniz hareketlerinizden bellidir. Rabbim size idarecilik nasip etmesin.

Rus gâvuru bir taraftan çoluk çocuk demeden Müslüman Türkmen kardeşlerimizi öldürürken bu yetmiyormuş gibi kedinin fare ile oynaması gibi bizimle de dalga geçerek hava sahamızı ihlal ediyor. Bu uçağa vur emrini veren amirlerimize, kahraman ordumuza, kahraman komutanlarımıza, vuruşu gerçekleştiren kahraman pilotlarımıza çok ama çok derin şükranlarımı arz ediyorum. Allah (C.C.) onlara zeval vermesin. Her türlü afattan muhafaza eylesin. Başımızdan eksik eylemesin. İki cihanda aziz eylesin. Âmin.

1914 de sarı kamışta şehit olan 30 – 40 bin askerimizin vicdanını sızlattınız ey Rus hayranları. Bu hain saldırılar karşısında Rus uçağına gereken cevabı veren değerli büyüklerimiz ve kahraman pilotlarımız siz de bu şehitlerimizin ruhlarını rahatlattınız. Allah sizden razı olsun. Âmin.

Selam ve Dua ile…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu