Sohbet ve Makaleler

Müslümanların En Büyük Düşmanı Yahudilerdir

Maide Suresinin 82. ayetinde “Ey Habibim and olsun Yahudilerle müşrikler müminlere düşmanlık bakımından en şiddetlisi olarak bulacaksın” buyuruyor.

Her zaman olduğu gibi bugün de bunu yaşıyoruz. Dünyanın her yerinde Müslüman kanı akıtılıyor. Yahudi ve müşrikler tarafından. Hangi Müslüman Yahudi veya müşrik kanı akıtmıştır? Mal, can ve namusu korumak başka. Fransa da ki olaylarda dökülen kanın sebebi kimdir? Bu Yahudi ve müşrikler değimlidir? Suça azmettirmek kanunen suç değimlidir? Dökülen bu kanın sebebini arayan var mıdır?

Müslüman kan döktü diyorlar sen niye Müslüman’ın cihan şümul Peygamberine hakaret ediyorsun? Bunu Danimarka da ki bazı gâvurlar da yapıyorlar. Bu bir değil iki değil devamlı yapılıyor. Adam gibi durana insan gibi durana kimse bir şey demez. Haksız yere Yahudi kanı da dökülse Müslüman’ın vicdanı sızlar. Müslüman’ın inancının gereği budur. Türkiye deki Peygamber (S.A.V) düşmanları da onların yanın da yer alıyor. Yuh olsun sizin ervahınıza. Sizde o Peygamber (S.A.V)’in ümmetiyiz diyebilir misiniz? Siz kimin ümmetisiniz Ebu Cehilin mi? Bu tiplerin ne dini belli ne peygamberi. En son musalla taşına gelme hakları da yoktur. Bunların cenazesini kendi adamları kılmaz yine Müslümanlar kılıyor. Ne garip şey değil midir? Merhum Albay Doktor Fehmi CUMALİOĞLU’nun dediği gibi

Ömründe Müslüman’a tükenmez hıncı vardı.

Yobaz der, tahkir eder, kara renge boyardı.

Musallaya gelince dostlar kenara kaldı

Affı için müminler Allah’ına yalvardı.

Müslümanlar sizin gibi değildir. Biz bütün peygamberlere iman eder baş tacı ederiz. Siz niye Hz. Muhammed (S.A.V)’i kabul etmiyorsunuz. Etmiyorsanız niye saldırıyorsunuz be hey hainler. İnsanlığı vahşet ve cehaletten, zulümden, kız çocuklarını diri diri toprağa gömülmekten o kurtarmadı mı? Allah (C.C) nün yardımı ile. Kur’an-ı Kerimde Saff suresi 6. ayette İsa a.s benden sonra ismi Ahmet olarak gelecek olan peygamberi size müjdelerim dedi. Bunların ne dini belli ne de peygamberi. Aslında bu onların bir aczi yetidir. Çekememezliğidir.

Bunların bu sapık inançlarını anlayıp İslam’a yönelen ve İslam’la şereflenenlerin sayısı günden güne artmaktadır. Cenabı Hakk en büyük şerefi peygamberlere ahir zaman Peygamberi Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V)’e vermiştir. Ebu cehilde ahir zaman Peygamberi Hz Muhammed Mustafa (S.A.V)’e öyle saldırdı. Ebter dedi yani zürriyeti kesik dedi. Erkek oğlu hayatta olmadığı için. Cenabı Hakk Kevser Suresinin sonunda sana ebter diyenin kendisidir ebter. Yani nesli kesik buyuruyor. Böyle olmadı mı? Ebu cehilin kimi var? bu dünyada yolundan gidenler var fakat rahmet okuyan yok. Rahmetli ebu cehil diyen varmı? yüce yaratan ebu cehilin evini hacılara tuvalet yaptı.

Âlemlere rahmet olarak gönderilen peygamberimiz (S.A.V)’in evi milyonlarca hacıların ziyaret mekanı yaptı. Kabri şerifi de aynen. Milyonlarca huccacın ziyaretgâhıdır. Mübarek kabri şerifi etrafında Salât-ü Selam tazim ve hürmette bulunarak sevgi gözyaşları akıtmaktadırlar. Kâfirler istemese de Allah (C.C)  nurunu tamamlayacaktır. Güneş üflemekle sönmez. Güneşten kaçan yarasa kuşları. Efendimiz (S.A.V)’e hakaret edenlerin yanında yer alan cumhuriyet gazetesine bundan sonra para verenlere hakkımı helal etmem. Siz ne biçim

Müslümansınız babanıza, annenize birisi hakaret yapsa iyimi yaptı dersiniz. Hiç düşündünüz mü saat farkları sebebiyle dünyada her saat ezanı Muhammedi ye okunuyor. 24 saat Âlemlerin efendisinin ismi şerifi semaları inletiyor. Cenabı Hakkın kendine verdiği büyük bir şereftir. Patlasanız da çatlasanız da kahrınızdan geberseniz de bu şerefe dokunamayacaksınız. Ancak kendinizi helak edeceksiniz. Ey çamurda yüzmeye çalışanlar çamurda yüzülmez.

Selam hüdaya tabi olanların üzerine olsun…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu